Програма Октомври 2020

Салон “Ген. Гурко 14”
01 Октомври, четвъртък, от 19:00 часа
Авеню Q - за възрастни
03 Октомври, събота, от 12:00 часа
Трите прасенца - детска
03 Октомври, събота, от 17:00 часа
Трите прасенца - детска
04 Октомври, неделя, от 12:00 часа
Принцесите и Змеят - детска
04 Октомври, неделя, от 17:00 часа
Принцесите и Змеят - детска
07 Октомври, сряда, от 11:00 часа
Бебешка пиеса - детска
10 Октомври, събота, от 12:00 часа
Любопитното слонче - детска
10 Октомври, събота, от 17:00 часа
Любопитното слонче - детска
11 Октомври, неделя, от 12:00 часа
Малкият Мук - детска
11 Октомври, неделя, от 17:00 часа
Малкият Мук - детска
14 Октомври, сряда, от 11:00 часа
Усмихни се - детска
14 Октомври, сряда, от 19:00 часа
Златната гъска - гостува ДКТ-Бургас - семейна
15 Октомври, четвъртък, от 19:00 часа
Пинокио - гостува ДКТ Русе - семейна
17 Октомври, събота, от 12:00 часа
Огнивото - детска
17 Октомври, събота, от 17:00 часа
Огнивото - детска
18 Октомври, неделя, от 12:00 часа
Жабокът принц - детска
18 Октомври, неделя, от 17:00 часа
Жабокът принц - детска
24 Октомври, събота, от 12:00 часа
Боризмейко - детска
24 Октомври, събота, от 17:00 часа
Боризмейко - детска
25 Октомври, неделя, от 12:00 часа
Ние, врабчетата - семейна
25 Октомври, неделя, от 17:00 часа
Ние, врабчетата - семейна
28 Октомври, сряда, от 11:00 часа
Бебешка пиеса - детска
31 Октомври, събота, от 12:00 часа
Кой има магарешки уши? - детска
31 Октомври, събота, от 17:00 часа
Кой има магарешки уши? - детска
Салон “Я. Сакъзов 19”
03 Октомври, събота, от 12:00 часа
Малкият Мук - детска
03 Октомври, събота, от 19:00 часа
Малкият Мук - детска
04 Октомври, неделя, от 12:00 часа
Малкият Мук - детска
10 Октомври, събота, от 12:00 часа
Огнивото - детска
10 Октомври, събота, от 17:00 часа
Огнивото - детска
11 Октомври, неделя, от 12:00 часа
КРАСАВИЦАТА И ЗВЯРА - детска
17 Октомври, събота, от 12:00 часа
Малко синьо и малко жълто - детска
18 Октомври, неделя, от 12:00 часа
За граховото зърно и една принцеса - детска
21 Октомври, сряда, от 11:00 часа
Бебешка пиеса - детска
24 Октомври, събота, от 12:00 часа
Меко казано - детска
24 Октомври, събота, от 17:00 часа
Меко казано - детска
25 Октомври, неделя, от 12:00 часа
Малкият Мук - детска
25 Октомври, неделя, от 17:00 часа
Дядовата ръкавичка - гостува ДКТ-Видин - детска
31 Октомври, събота, от 12:00 часа
Боризмейко - детска
31 Октомври, събота, от 17:00 часа
Боризмейко - детска
Представления на други сцени