ЕКСПЕРТИ ОТ ГЕРМАНИЯ ПОСЕТИХА СТОЛИЧЕН КУКЛЕН ТЕАТЪР
ЕКСПЕРТИ ОТ ГЕРМАНИЯ ПОСЕТИХА СТОЛИЧЕН КУКЛЕН ТЕАТЪР
 Експерти от центъра по превенция в гр. Лудвигсхафен, Германия, гледаха образователния спектакъл на СКТ, ПАЗИ ДЕТЕТО! Постановката, която учи най-малките на това как да избегнат опасности в различни ситуации,  е съвместен проект н...
Билетна каса: 02/988 54 16
Октомври
21
10.30 и 12.00
50 мин.
Трите прасенца
Трите прасенца
Автор и режисьор Венелин Кьосев
Режисьор: Венелин Кьосев
Сценография: Майа Петрова
Музика: Хайгашот Агасян

Участват: Анелия Ничева, Нелла Хаджиева, Елена Русалиева, Тодор Димитров, Мими Йорданова
Октомври
21
17.00
45 мин.
Малко синьо и малко жълто
Малко синьо и малко жълто
от Лео Лиони

Участват: Стефан Димитров, Румен Гаванозов, Румен Угрински, Стоян Дойчев
Октомври
24
10.00 и 11.00
45 мин.
КОФИЧКА С ЛОПАТКА
КОФИЧКА С ЛОПАТКА
Елза Лалева
Режисьор: Елза Лалева
Музика: Кристиян Бояджиев
Сценография и кукли: Стефка Кювлиева
Консултант: Петя Атанасова - психолог

Участват: Галина Савова, Татяна Етимова, Цветослава Симеонова
купи билет
Октомври
24
19.00
120 мин.
представление
за възрастни
Авеню Q
Авеню Q
от Робърт Лопес, Джеф Маркс и Джеф Уити

Участват: Камен Асенов, Венцислава Асенова, Цветелин Павлов, Лилия Гелева, Павлета Семова, Мила Люцканова, Георги Георгиев - Антика, Със специалното участие на Рафи Бохосян в ролята на Гари Колман, и с участието на Ангел Николов - пиано
купи билет
Октомври
26
10.30
55 мин.
Любопитното слонче
Любопитното слонче
По Ръдиард Киплинг
Сценична адаптация и постановка: Тодор Вълов
Сценография: Стефка Кювлиева
Музика: Елена Методиева

Участват: Мая Бежанска, Галина Савова, Елена Русалиева, Мариета Петрова, Камен Асенов, Георги Стоянов
купи билет
Октомври
27
10.30 и 12.00
55 мин.
Любопитното слонче
Любопитното слонче
По Ръдиард Киплинг
Сценична адаптация и постановка: Тодор Вълов
Сценография: Стефка Кювлиева
Музика: Елена Методиева

Участват: Мая Бежанска, Галина Савова, Елена Русалиева, Мариета Петрова, Камен Асенов, Георги Стоянов
купи билет
Октомври
27
17.00
55 мин.
ФИЛИФЬОНКАТА, КОЯТО ВЯРВАШЕ В БЕДСТВИЯ - гостува ДКТ-Бургас
ФИЛИФЬОНКАТА, КОЯТО ВЯРВАШЕ В БЕДСТВИЯ - гостува ДКТ-Бургас
по Туве Янсон
Сценарий и режисура: Петър Тодоров
Сценография: Ханна Шварц
Музика: Петя Диманова

Участват: Десислава Минчева, Неделина Роселинова
купи билет
Октомври
28
10.30 и 12.00
55 мин.
Кой има магарешки уши?
Кой има магарешки уши?
Кирякос Аргиропулос
Постановка: Кирякос Аргиропулос
Сценография: Стефка Кювлиева
Музика: Владимир Джамбазов
Текст на песните: Николай Андреков

Участват: Ваня Камянска, Венцислава Асенова, Мая Бежанска, Румен Угрински, Станимир Гъмов
купи билет
Октомври
28
17.00
55 мин.
Огнивото
Огнивото
По Х. Кр. Андерсен
Адаптация и постановка: Славчо Маленов
Кукли и костюми: Силва Бъчварова
Сценография: Васил Рокоманов
Музика: Владимир Джамбазов

Участват: Здравко Димитров, Тодор Димитров, Христо Димитров, Ивет Лазарова – Торосян, Ана-Мария Лалова
купи билет
Ноември
03
10.30, 12.00 и 17.00
50 мин.
Маугли
Маугли
По романа на Ръдиард Киплинг
Режисьор: Боньо Лунгов
Адаптация: Боньо Лунгов, Петър Ковачев
Постановка и музикална среда: Боньо Лунгов
Сценография и кукли: Ханна Шварц

Участват: Мариета Петрова, Елена Русалиева, Стоян Дойчев, Здравко Димитров, Нелла Хаджиева, Галина Савова, Румен Угрински, Любомир Генчев, Мариан Рангелов
купи билет
Ноември
04
10.30 и 12.00
50 мин.
Трите прасенца
Трите прасенца
Автор и режисьор Венелин Кьосев
Режисьор: Венелин Кьосев
Сценография: Майа Петрова
Музика: Хайгашот Агасян

Участват: Анелия Ничева, Нелла Хаджиева, Елена Русалиева, Тодор Димитров, Мими Йорданова
купи билет
Ноември
04
17.00
55 мин.
Страната на ОЗ
Страната на ОЗ
по Лиман Франк Баум
Драматизация и режисура: Елица Петкова
Сценография и кукли: Ивайло Николов, Ива Гикова
Музика: Пламен Петков

Участват: Ваня Камянска, Мариета Петрова, Цветелин Павлов, Стефан Димитров, Стоян Дойчев, Ана-Мария Лалова, Любомир Генчев
купи билет
Ноември
06
10.30
55 мин.
Страната на ОЗ
Страната на ОЗ
по Лиман Франк Баум
Драматизация и режисура: Елица Петкова
Сценография и кукли: Ивайло Николов, Ива Гикова
Музика: Пламен Петков

Участват: Ваня Камянска, Мариета Петрова, Цветелин Павлов, Стефан Димитров, Стоян Дойчев, Ана-Мария Лалова, Любомир Генчев
купи билет
Ноември
07
11.00
35 мин.
Усмихни се! - играе се в салона на ул."Гурко"14 СКТ
Усмихни се! - играе се в салона на ул."Гурко"14 СКТ
По идея на Кирякос Аргиропулос. Авторски спектакъл на Мария Банова
Режисьор: Мария Банова
Пластика: Анна Пампулова
Музика: Димо Стоянов (P.I.F.)

Участват: Ваня Камянска, Диляна Спасова, Стефан Димитров, Стоян Дойчев
купи билет
Ноември
07
19.00
120 мин.
представление
за възрастни
Авеню Q
Авеню Q
от Робърт Лопес, Джеф Маркс и Джеф Уити

Участват: Камен Асенов, Венцислава Асенова, Цветелин Павлов, Лилия Гелева, Павлета Семова, Мила Люцканова, Георги Георгиев - Антика, Със специалното участие на Рафи Бохосян в ролята на Гари Колман, и с участието на Ангел Николов - пиано
купи билет
Ноември
10
10.30 и 12.00
50 мин.
Котаракът в чизми
Котаракът в чизми
По приказката на Шарл Перо
Драматизация и режисура: Теодора Попова
Сценография: Наталия Гочева
Музика: Мишо Шишков

Участват: Елена Русалиева, Ивет Лазарова – Торосян, Камен Асенов, Тодор Димитров
купи билет
Ноември
10
17.00
55 мин.
Любопитното слонче
Любопитното слонче
По Ръдиард Киплинг
Сценична адаптация и постановка: Тодор Вълов
Сценография: Стефка Кювлиева
Музика: Елена Методиева

Участват: Мая Бежанска, Галина Савова, Елена Русалиева, Мариета Петрова, Камен Асенов, Георги Стоянов
купи билет
Ноември
11
10.30 и 12.00
55 мин.
Любопитното слонче
Любопитното слонче
По Ръдиард Киплинг
Сценична адаптация и постановка: Тодор Вълов
Сценография: Стефка Кювлиева
Музика: Елена Методиева

Участват: Мая Бежанска, Галина Савова, Елена Русалиева, Мариета Петрова, Камен Асенов, Георги Стоянов
купи билет
Ноември
11
17.00
50 мин.
Жабокът принц
Жабокът принц
По Братя Грим
Драматизация: Веселин Бойдев, Тодор Вълов
Постановка: Тодор Вълов
Сценография: Стефка Кювлиева
Кукли и костюми: Стефка Кювлиева
Музикална адаптация: Пламен Мирчев - Мирона

Участват: Мими Йорданова, Ивет Лазарова – Торосян, Нелла Хаджиева, Стефан Димитров
купи билет
Ноември
12
19.00
60 мин.
представление
за възрастни
ВГРАЖДАНЕ - гостува ДКТ-Пловдив
ВГРАЖДАНЕ - гостува ДКТ-Пловдив
Режисьор: Веселка Кунчева
Сценография, кукли и костюми: Мариета Голомехова
Музика: Христо Намлиев

Участват: Стоян Дойчев, Татяна Етимова, Полина Христова, Наталия Василева, Михаела Андонова, Живко Джуранов, Росен Русев, Александър Караманов
купи билет
Ноември
14
10.30 и 12.00
Приказка за попа и неговия слуга Глупан
Приказка за попа и неговия слуга Глупан
А.С.Пушкин
Адаптация: Боньо Лунгов
Режисьор: Боньо Лунгов
Сценография: Ханна Шварц
Музика: Люпчо Мирковски

Участват: Румен Угрински, Елена Русалиева, Галина Савова, Мариета Петрова, Георги Стоянов, Ирен Лазарова, Мариан Рангелов, Любомир Генчев, Татяна Етимова
купи билет
Ноември
17
10.30 и 12.00
Приказка за попа и неговия слуга Глупан
Приказка за попа и неговия слуга Глупан
А.С.Пушкин
Адаптация: Боньо Лунгов
Режисьор: Боньо Лунгов
Сценография: Ханна Шварц
Музика: Люпчо Мирковски

Участват: Румен Угрински, Елена Русалиева, Галина Савова, Мариета Петрова, Георги Стоянов, Ирен Лазарова, Мариан Рангелов, Любомир Генчев, Татяна Етимова
купи билет
Ноември
17
17.00
50 мин.
Маугли
Маугли
По романа на Ръдиард Киплинг
Режисьор: Боньо Лунгов
Адаптация: Боньо Лунгов, Петър Ковачев
Постановка и музикална среда: Боньо Лунгов
Сценография и кукли: Ханна Шварц

Участват: Мариета Петрова, Елена Русалиева, Стоян Дойчев, Здравко Димитров, Нелла Хаджиева, Галина Савова, Румен Угрински, Любомир Генчев, Мариан Рангелов
купи билет
Ноември
18
10.30 и 12.00
45 мин.
Принцесите и Змеят
Принцесите и Змеят
По Милада Машатова
Сценична версия и постановка: Кирякос Аргиропулос
Сценография: Ани Пулиева
Музика: Петър Цанков

Участват: Георги Стоянов, Цветослава Симеонова, Мими Йорданова
купи билет
Ноември
18
17.00
55 мин.
Страната на ОЗ
Страната на ОЗ
по Лиман Франк Баум
Драматизация и режисура: Елица Петкова
Сценография и кукли: Ивайло Николов, Ива Гикова
Музика: Пламен Петков

Участват: Ваня Камянска, Мариета Петрова, Цветелин Павлов, Стефан Димитров, Стоян Дойчев, Ана-Мария Лалова, Любомир Генчев
купи билет
Ноември
19
10.00 и 11.30
55 мин.
Страната на ОЗ
Страната на ОЗ
по Лиман Франк Баум
Драматизация и режисура: Елица Петкова
Сценография и кукли: Ивайло Николов, Ива Гикова
Музика: Пламен Петков

Участват: Ваня Камянска, Мариета Петрова, Цветелин Павлов, Стефан Димитров, Стоян Дойчев, Ана-Мария Лалова, Любомир Генчев
купи билет
Ноември
21
11.00
45 мин.
КОФИЧКА С ЛОПАТКА
КОФИЧКА С ЛОПАТКА
Елза Лалева
Режисьор: Елза Лалева
Музика: Кристиян Бояджиев
Сценография и кукли: Стефка Кювлиева
Консултант: Петя Атанасова - психолог

Участват: Галина Савова, Татяна Етимова, Цветослава Симеонова
купи билет
Ноември
24
12.00
50 мин.
Трите прасенца
Трите прасенца
Автор и режисьор Венелин Кьосев
Режисьор: Венелин Кьосев
Сценография: Майа Петрова
Музика: Хайгашот Агасян

Участват: Анелия Ничева, Нелла Хаджиева, Елена Русалиева, Тодор Димитров, Мими Йорданова
купи билет
Ноември
24
17.00
55 мин.
Огнивото
Огнивото
По Х. Кр. Андерсен
Адаптация и постановка: Славчо Маленов
Кукли и костюми: Силва Бъчварова
Сценография: Васил Рокоманов
Музика: Владимир Джамбазов

Участват: Здравко Димитров, Тодор Димитров, Христо Димитров, Ивет Лазарова – Торосян, Ана-Мария Лалова
купи билет
Ноември
25
10.30, 12.00 и 17.00
55 мин.
ЗА ЕДНА ОБИКНОВЕНА ШАПЧИЦА ЧЕРВЕНА - гостува ОКТ-Благоевград
ЗА ЕДНА ОБИКНОВЕНА ШАПЧИЦА ЧЕРВЕНА - гостува ОКТ-Благоевград
по Шарл Перо
Драматизация: Атанас Илков
Постановка: Боньо Лунгов
Адаптация и режисура: Константин Каракостов
Сценография и кукли: Ханна Шварц
Музика: Георги Красимиров-Герасим

Участват: Десислава Чардаклиева, Виктор Кападжиев
купи билет
Ноември
28
10.00 и 11.00
35 мин.
Бебешка пиеса
Бебешка пиеса
От Елза Лалева
Режисьор: Елза Лалева
Сценография: Димитър Димитров, Стефка Кювлиева
Музика: Кристиян Бояджиев
Кукли: Стефка Кювлиева
Консултант: Петя Атанасова - психолог

Участват: Галина Савова, Венцислава Асенова, Цветослава Симеонова
купи билет
Партньори