Програма Ноември 2016

Салон “Ген. Гурко 14”
05 Ноември, събота, от 10:30 часа
Трите прасенца - детска
05 Ноември, събота, от 12:00 часа
Трите прасенца - детска
05 Ноември, събота, от 16:30 часа
Хуан Дариен - момчето тигър - детска
06 Ноември, неделя, от 10:30 часа
Приказка за рибаря и златната рибка - детска
06 Ноември, неделя, от 12:00 часа
Приказка за рибаря и златната рибка - детска
07 Ноември, понеделник, от 11:00 часа
Хуан Дариен - момчето тигър - детска
08 Ноември, вторник, от 12:00 часа
Хуан Дариен - момчето тигър - детска
08 Ноември, вторник, от 15:00 часа
Хуан Дариен - момчето тигър - детска
11 Ноември, петък, от 10:30 часа
За граховото зърно и една принцеса - детска
12 Ноември, събота, от 10:30 часа
Малката кибритопродавачка - детска
12 Ноември, събота, от 12:00 часа
Малката кибритопродавачка - детска
12 Ноември, събота, от 12:00 часа
За граховото зърно и една принцеса - детска
12 Ноември, събота, от 16:30 часа
За граховото зърно и една принцеса - детска
12 Ноември, събота, от 16:30 часа
Вампирова булка - семейна
13 Ноември, неделя, от 10:30 часа
Меко казано - детска
13 Ноември, неделя, от 12:00 часа
Меко казано - детска
19 Ноември, събота, от 10:30 часа
Приказка за рибаря и златната рибка - детска
19 Ноември, събота, от 12:00 часа
Приказка за рибаря и златната рибка - детска
19 Ноември, събота, от 16:30 часа
Приказка за елфи - детска
19 Ноември, събота, от 16:30 часа
Продаденият смях - семейна
20 Ноември, неделя, от 10:30 часа
Трите прасенца - детска
20 Ноември, неделя, от 12:00 часа
Трите прасенца - детска
24 Ноември, четвъртък, от 14:00 часа
Приказка за рибаря и златната рибка - детска
26 Ноември, събота, от 16:30 часа
Вампирова булка - семейна
27 Ноември, неделя, от 10:30 часа
Трите прасенца - детска
27 Ноември, неделя, от 12:00 часа
Трите прасенца - детска
Салон “Я. Сакъзов 19”
05 Ноември, събота, от 12:00 часа
Меко казано - детска
06 Ноември, неделя, от 12:00 часа
Принцесите и Змеят - детска
08 Ноември, вторник, от 10:30 часа
Трите прасенца - детска
12 Ноември, събота, от 12:00 часа
Трите прасенца - детска
13 Ноември, неделя, от 12:00 часа
За граховото зърно и една принцеса - детска
18 Ноември, петък, от 13:00 часа
Принцесите и Змеят - детска
18 Ноември, петък, от 14:00 часа
Принцесите и Змеят - детска
19 Ноември, събота, от 12:00 часа
Трите прасенца - детска
20 Ноември, неделя, от 12:00 часа
За граховото зърно и една принцеса - детска
26 Ноември, събота, от 12:00 часа
Хензел и Гретел - детска
27 Ноември, неделя, от 12:00 часа
Аладин и вълшебната лампа - детска
Представления на други сцени
04 Ноември, петък, от 9:00 часа
Пази детето! - детска
02 Ноември, сряда, от 11:00 часа
Бебешка пиеса - детска
04 Ноември, петък, от 10:00 часа
Пази детето! - детска
11 Ноември, петък, от 13:00 часа
Пази детето! - детска
11 Ноември, петък, от 14:00 часа
Пази детето! - детска
15 Ноември, вторник, от 10:30 часа
Момче и вятър - детска
15 Ноември, вторник, от 10:30 часа
Момче и вятър - детска
16 Ноември, сряда, от 11:00 часа
Усмихни се - детска
20 Ноември, неделя, от 10:00 часа
Усмихни се - детска
20 Ноември, неделя, от 11:30 часа
Усмихни се - детска
22 Ноември, вторник, от 10:00 часа
Бебешка пиеса - детска
23 Ноември, сряда, от 10:30 часа
Бебешка пиеса - детска
27 Ноември, неделя, от 10:00 часа
Бебешка пиеса - детска
27 Ноември, неделя, от 11:30 часа
Бебешка пиеса - детска