Програма Март 2018

Салон “Ген. Гурко 14”
01 Март, четвъртък, от 10:00 часа
Игра на въображение - детска
01 Март, четвъртък, от 12:00 часа
Игра на въображение - детска
02 Март, петък, от 19:00 часа
Игра на въображение - детска
03 Март, събота, от 10:30 часа
Игра на въображение - детска
03 Март, събота, от 12:00 часа
Игра на въображение - детска
03 Март, събота, от 17:00 часа
Малко синьо и малко жълто - детска
04 Март, неделя, от 10:30 часа
Принцесите и Змеят - детска
04 Март, неделя, от 12:00 часа
Принцесите и Змеят - детска
06 Март, вторник, от 19:00 часа
Авеню Q - за възрастни
10 Март, събота, от 10:30 часа
Огнивото - детска
10 Март, събота, от 12:00 часа
Огнивото - детска
10 Март, събота, от 17:00 часа
Боризмейко - детска
11 Март, неделя, от 10:30 часа
Боризмейко - детска
11 Март, неделя, от 12:00 часа
Боризмейко - детска
14 Март, сряда, от 11:00 часа
КОФИЧКА С ЛОПАТКА - детска
16 Март, петък, от 10:00 часа
Игра на въображение - детска
16 Март, петък, от 13:00 часа
Игра на въображение - детска
17 Март, събота, от 10:30 часа
Игра на въображение - детска
17 Март, събота, от 12:00 часа
Игра на въображение - детска
18 Март, неделя, от 10:30 часа
Карлсон - детска
18 Март, неделя, от 12:30 часа
Карлсон - детска
20 Март, вторник, от 19:00 часа
Записки от подземието - за възрастни
21 Март, сряда, от 11:30 часа
Жабокът принц - детска
22 Март, четвъртък, от 19:00 часа
Авеню Q - за възрастни
24 Март, събота, от 10:30 часа
ДРАКОНЪТ - ДКТ-Сливен - семейна
24 Март, събота, от 12:30 часа
ДРАКОНЪТ - ДКТ-Сливен - семейна
24 Март, събота, от 19:00 часа
ПАРЧЕНЦЕТО - ДКТ-Бургас - семейна
25 Март, неделя, от 10:30 часа
Кой има магарешки уши? - детска
25 Март, неделя, от 12:00 часа
Кой има магарешки уши? - детска
27 Март, вторник, от 10:30 часа
Кой има магарешки уши? - детска
27 Март, вторник, от 13:00 часа
Кой има магарешки уши? - детска
27 Март, вторник, от 14:00 часа
Уъркшоп - детска
28 Март, сряда, от 11:00 часа
Бебешка пиеса - детска
31 Март, събота, от 10:30 часа
Трите прасенца - детска
31 Март, събота, от 12:00 часа
Трите прасенца - детска
31 Март, събота, от 17:00 часа
Трите прасенца - детска
Салон “Я. Сакъзов 19”
01 Март, четвъртък, от 10:30 часа
Момче и вятър - детска
03 Март, събота, от 12:00 часа
Момче и вятър - детска
04 Март, неделя, от 12:00 часа
Меко казано - детска
09 Март, петък, от 10:00 часа
Златка - златното момиче - детска
09 Март, петък, от 11:30 часа
Златка - златното момиче - детска
10 Март, събота, от 12:00 часа
Малко синьо и малко жълто - детска
11 Март, неделя, от 12:00 часа
Принцесите и Змеят - детска
17 Март, събота, от 12:00 часа
Момче и вятър - детска
18 Март, неделя, от 10:30 часа
Трите прасенца - детска
18 Март, неделя, от 12:00 часа
Трите прасенца - детска
24 Март, събота, от 10:30 часа
Кой има магарешки уши? - детска
24 Март, събота, от 12:00 часа
Кой има магарешки уши? - детска
25 Март, неделя, от 12:00 часа
Котаракът в чизми - детска
Представления на други сцени
30 Март, петък, от 10:00 часа
Пази детето! - детска