Програма Октомври 2017

Салон “Ген. Гурко 14”
01 Октомври, неделя, от 10:30 часа
Трите прасенца - детска
01 Октомври, неделя, от 12:00 часа
Трите прасенца - детска
10 Октомври, вторник, от 19:00 часа
Авеню Q - за възрастни
11 Октомври, сряда, от 11:00 часа
КОФИЧКА С ЛОПАТКА - детска
14 Октомври, събота, от 17:00 часа
Театрален концерт - семейна
15 Октомври, неделя, от 10:30 часа
Котаракът в чизми - детска
15 Октомври, неделя, от 12:00 часа
Котаракът в чизми - детска
19 Октомври, четвъртък, от 10:00 часа
Питър Пан - детска
19 Октомври, четвъртък, от 12:00 часа
Питър Пан - детска
20 Октомври, петък, от 10:00 часа
Питър Пан - детска
20 Октомври, петък, от 12:15 часа
Питър Пан - детска
21 Октомври, събота, от 10:30 часа
Питър Пан - детска
21 Октомври, събота, от 12:00 часа
Питър Пан - детска
21 Октомври, събота, от 17:00 часа
Питър Пан - детска
22 Октомври, неделя, от 10:30 часа
Трите прасенца - детска
22 Октомври, неделя, от 12:00 часа
Трите прасенца - детска
22 Октомври, неделя, от 19:00 часа
Записки от подземието - за възрастни
25 Октомври, сряда, от 11:00 часа
Бебешка пиеса - детска
26 Октомври, четвъртък, от 19:00 часа
Авеню Q - за възрастни
28 Октомври, събота, от 10:30 часа
Маугли - детска
28 Октомври, събота, от 12:00 часа
Маугли - детска
28 Октомври, събота, от 17:00 часа
Маугли - детска
29 Октомври, неделя, от 10:30 часа
Любопитното слонче - детска
29 Октомври, неделя, от 12:00 часа
Любопитното слонче - детска
Салон “Я. Сакъзов 19”
01 Октомври, неделя, от 12:00 часа
Малко синьо и малко жълто - детска
07 Октомври, събота, от 12:00 часа
Халифът щърк - детска
08 Октомври, неделя, от 12:00 часа
Огнивото - детска
13 Октомври, петък, от 14:00 часа
Жабокът принц - детска
14 Октомври, събота, от 10:30 часа
Жабокът принц - детска
14 Октомври, събота, от 12:00 часа
Жабокът принц - детска
15 Октомври, неделя, от 10:30 часа
Приказка за рибаря и златната рибка - детска
15 Октомври, неделя, от 12:00 часа
Приказка за рибаря и златната рибка - детска
17 Октомври, вторник, от 10:30 часа
Жабокът принц - детска
22 Октомври, неделя, от 12:00 часа
Малко синьо и малко жълто - детска
26 Октомври, четвъртък, от 14:00 часа
Принцесите и Змеят - детска
28 Октомври, събота, от 10:30 часа
Принцесите и Змеят - детска
28 Октомври, събота, от 12:00 часа
Принцесите и Змеят - детска
29 Октомври, неделя, от 10:30 часа
Момче и вятър - детска
29 Октомври, неделя, от 12:00 часа
Момче и вятър - детска
Представления на други сцени
05 Октомври, четвъртък, от 20:00 часа
Авеню Q - за възрастни